اطلاعیه مهم: شرایط جدید برگزاری اولین دوره رویداد ویگما مشخص شد

همراهان گرامی ویگما، امیدواریم هر کجا که هستید سالم و تندرست باشید. همان‌طور که اطلاع دارید، اولین دوره رویداد ویگما یا جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی قرار بود ۱۵ اسفند ماه ۹۸ برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا به ۲۹ فروردین ۹۹ موکول شد. هنگامی که این تصمیم را گرفتیم امیدوار بودیم با وضع مقررات سخت‌گیرانه در تعطیلات نوروز، شیوع ویروس در کشور تا حد خوبی کنترل شود. اما متاسفانه چنین اتفاقی نیفتاد و وضعیت شیوع بیماری نه تنها بهتر نشده، بلکه به نظر می‌رسد با آغاز فعالیت‌های کاری و اجتماعی بدتر هم شده باشد.

به رغم ماه‌ها زحمت و تلاش تیم ویگما برای ایجاد محفلی گرم برای عاشقان بازی و بازی‌سازی، اکنون جهت حفظ سلامتی شرکت‌کنندگان، سخنرانان و برگزارکنندگان رویداد، تصمیمات سخت و متفاوتی گرفته‌ایم و با آنکه محدودیت‌هایی ایجاد می‌کند اما ظرفیت‌های جدیدی را نیز در اختیارمان می‌گذارد. این تغییرات به شرح زیر است:

  • با توجه به چشم‌انداز وضعیت شیوع ویروس کرونا و این‌که در آینده‌ی نزدیک بهبود شرایط پیش‌بینی نمی‌شود، اولین دوره رویداد ویگما به صورت آنلاین و لایو استریم برگزار خواهد شد.
  • به دلیل حذف برخی هزینه‌های برگزاری رویداد به صورت حضوری مثل پذیرایی، ناهار و غیره، قیمت بلیت بخش کنفرانس رویداد به ۳۵۰۰۰ تومان کاهش پیدا خواهد کرد. مابقی هزینه بلیت نیز به کسانی که تاکنون بلیت رویداد را خریداری کرده‌اند در صورت تمایل‌شان عودت داده می‌شود. فرآیند این موضوع از طریق ایمیل به اطلاع خریداران خواهد رسید.
  • مراسم اختتامیه جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی و اهدای جوایز به صورت عمومی و رایگان لایو استریم خواهد شد.
  • براساس مدل پیش‌بینی شده جهت برگزاری رویداد، متاسفانه مجبور به حذف پنل‌ها از رویداد هستیم. به جای پنل‌ها سعی می‌کنیم حداقل ۲ سخنرانی به محتوای رویداد اضافه کنیم.
  • زمان جدید برگزاری رویداد ویگما ۹ خرداد ماه ۹۹ خواهد بود.
  • پلتفرم برگزاری رویداد نیز در آینده نزدیک اعلام می‌شود و راهنمایی‌های لازم در این زمینه به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.
  • جهت قدردانی از همراهی شما، هزینه بلیت رویداد برای ۱۰۰ شرکت‌کننده‌ی نخست رایگان خواهد بود. جهت دریافت این بلیت رایگان به صفحه https://evand.com/events/vigma2020 مراجعه نمایید.

همچون همیشه از حمایت، همراهی و درک‌تان از شرایط پیش آمده ممنونیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *