جشنواره ویگما

با هشت سخنران رویداد ویگما ۲۰۲۱ آشنا شوید

رویداد ویگما ۲۰۲۱ در تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود که در اختتامیه جشنواره بهترین بازی‌های ایرانی سال در آن معرفی می‌شود. در کنار اختتامیه، بخش کنفرانس رویداد ویگما یکی از مهمترین بخش‌های آن است که در آن سخنرانان باتجربه و مطرح، تجارب خود را با مخاطبان در میان خواهند گذاشت.

سخنرانان رویداد ویگما ۲۰۲۱ شامل جمعی از شنا‌خته‌شده‌ترین افراد در حوزه بازی‌سازی ایران و جهان و فعالان حوزه بازاریابی هستند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد:

 

احسان کنگرانی (مدیر بخش گیم در کافه بازار): این سخنرانی درباره مسیر موفقیت در مارکت خواهد بود و به کلید رشد بازار مصرف بازی‌های موبایلی اشاره خواهد شد.

یاسمن فرازان (برنامه‌نویس و طراح بازی در Massive Miniteam): این سخنرانی به چالش‌های بازی‌سازی مستقل و راهکارهای موفقیت در این راه می‌پردازد.

محمد ایرجی (برنامه‌نویس ارشد در Ubisoft): این سخنرانی درباره مدیریت تیم و نیروی انسانی با OKR خواهد بود و به اهمیت هدف‌گذاری‌های زمان‌دار در موفقیت تیم‌های بازی سازی اشاره خواهد کرد.

محمد زهتابی (مدیرعامل استودیو پاییزان): در این سخنرانی درباره چگونگی بستن قرارداد با ناشر صحبت و مهمترین نکات حقوقی درباره این موضوع ارائه خواهد شد.

بهنام کشانی (مدیر بازاریابی دیجیتال در نیک پرداخت): در این سخنرانی به جایگاه کریپتوکارنسی‌ (رمزارزها) در صنعت بازی اشاره و تاثیر کریپتوکارنسی‌ها در بازی‌سازی و ترندهای آینده بررسی خواهد شد.

محمد امینی (طراح ارشد بازی در Fingersoft): در این سخنرانی نقش Business Development Manager در تیم های بازی سازی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

الهام احمدی (مدیر تیم کمپین در تپسل): این سخنرانی درباره مدیریت کمپین‌های گیم خواهد بود و نقش بهینه‌سازی کمپین در راستای کاهش هزینه مارکتینگ مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آرش نادری (طراح UI/UX در CD Projekt RED): در این سخنرانی به ماهیت پروتوتایپ پرداخته می‌شود و تأثیر آن در شکست یا موفقیت یک پروژه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

رویداد ویگما ۲۰۲۱ در روز جمعه، ۱۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام کاملاً رایگان در ویگما و نشستن پای صحبت‌ سخنرانان ویگما ۲۰۲۱ می‌توانید همین حالا از طریق صفحه https://evand.com/events/vigma2021 اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *