رویداد ویگما

ثبت نام در بخش کنفرانس رویداد ویگما ۲۰۲۱ آغاز شد؛ رایگان برای عموم!

ثبت نام در بخش کنفرانس دومین جشنواره منتقدان بازی‌های ویدیویی یا ویگما ۲۰۲۱ آغاز شد و خبر خوب این که هزینه ثبت‌نام کاملا رایگان خواهد بود.

دومین دوره رویداد ویگما همانند سال گذشته به صورت آنلاین و زنده برگزار خواهد شد. ویگما ۲۰۲۱ شامل دو بخش کنفرانس و اختتامیه جشنواره می‌شود که بخش کنفرانس شامل هشت سخنرانی جذاب، تخصصی و کاربردی است. برای آشنایی با محتوای بخش کنفرانس ویگما می‌توانید به صفحه سخنرانان ویگما ۲۰۲۱ مراجعه کنید.

در بخش کنفرانس رویداد ویگما تلاش شد تا از افراد مطرح بازی‌سازی کشورمان که حالا در شرکت‌های بزرگ و مطرح بازی‌سازی دنیا کار می‌کنند، دعوت شود تا تجربیات ارزشمند خود را با مخاطبان ویگما به اشتراک بگذارند. از میان سخنرانان رویداد ویگما، می‌توان به آرش نادری، طراح UI و UX در استودیوی CD Projekt RED، محمد زهتابی، مدیر عامل استودیوی پاییزان، یاسمن فرازان، برنامه نویس و طراح بازی در Massive Miniteam و محمد ایرجی، برنامه نویس ارشد در شرکت Ubisoft اشاره کرد.

نکته مهم درباره رویداد ویگما ۲۰۲۱، رایگان بودن تمام بخش‌های آن برای عموم مردم است. با کمک و همراهی حامیان ویگما از جمله کافه بازار، تپسل و نیک پرداخت این امکان فراهم شده تا ویگما ۲۰۲۱ به طور کاملا رایگان برگزار شود. همچون سال پیش تماشای رویداد اختتامیه نیز به صورت عمومی منتشر می‌شود و همه‌ی علاقه‌مندان می‌توانند آن را تماشا کنند و با بهترین بازی‌های سال ایران از نگاه منتقدان آشنا شوند.

رویداد ویگما ۲۰۲۱ در روز جمعه تاریخ ۱۵ مرداد ماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. برای ثبت‌نام در ویگما می‌توانید از طریق صفحه https://evand.com/events/vigma2021 اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *